AKTUALNOŚCI

Projekt „Bliska przestrzeń”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Bliska przestrzeń”, który ma na celu wzmocnienie procesów konsultacji społecznych w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich (...)

CZYTAJ DALEJ >

GALERIA

ZOBACZ >Współpraca

Przy wykonywaniu zleconych nam projektów i opracowań współpracujemy ze specjalistami z wielu różnych dziedzin, w tym m.in. z: architektami, komunikantami, geografami i biologami. Część z nich to naukowcy wspierający nas merytorycznie, część specjaliści i biegli dysponujący nie tylko wiedzą, ale także możliwościami prowadzenia różnego rodzaju badań (np.: pomiarów natężenia ruchu, hałasu itp.).
Ponieważ lubimy wyzwania i podejmujemy się nietypowych (nie związanych ściśle z urbanistyką) prac, wciąż powiększamy grono naszych współpracowników - zarówno indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Chętnie podejmiemy współpracę z instytucjami, firmami i prywatnymi inwestorami z różnych branż - zarówno polskimi, jak i zagranicznymi (w tym zwłaszcza czeskimi i niemieckimi). Ze względu na specjalizację naszego Biura poszukujemy głównie partnerów z branży architektury, górnictwa i energetyki wiatrowej, których będziemy mogli wesprzeć naszą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.
Ponieważ jesteśmy otwarci na wspólną wymianę doświadczeń, zapraszamy do współpracy również firmy i instytucje z branży planowania przestrzennego i urbanistyki. Ale chętnie podejmiemy współpracę także z przedstawicielami branż nie powiązanych wprost z głównym profilem naszej działalności. Zakres naszej współpracy będziemy wówczas ustalać indywidualnie z każdym zainteresowanym.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z Biurem Urbanistycznym Ecoland prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty e-mail. Niezbędne dane kontaktowe podajemy w zakładce KONTAKT


Zainteresowanych odbyciem praktyk w B.U. Ecoland prosimy o uzupełnienie i przesłanie nam ankiety dostępnej w dziale Praktyki studenckie